מדברים עלינו

כבר יותר מ-200 שנה מדברים עלינו כמעט בכל מדינה בעולם

אנחנו בתקשורת

הומאופתיה לבעיות פוריות-כתבה באתר mamy

הומאופתיה יעילה גם לפתרון בעיות פוריות, חיזוק ואיזון המערכת ההורמונאלית.

היכנסו לקרוא על כך ועל מקרה מוצלח של סמדר (שם בדוי) שטופלה בהצלחה בבעיית פוריות, מאת ההומאופתית חבצלת ענב.

למעבר למאמר באתר mamy לחצו כאן

מטופלים מספרים

טיפול הומאופתי מוצלח בדיכאון מג'ורי

ש’ מספרת:

“הגעתי לטיפול ההומאופתי במצב די קשה, בדיכאון מג’ורי (כפי שמכנים אותו הפסיכיאטרים) על כל רבדיו. אחרי ניסיונות אובדניים, אשפוזים פסיכיאטריים, בדיכאון קשה. היה לי קשה לתפקד, רוב הזמן הייתי עייפה, עצבנית וחסרת סבלנות. הרגשתי כלואה בתוך המוח של עצמי.

הכדורים הפסיכיאטריים החזיקו אותי נושמת וחיה, אבל המצוקה הייתה כלואה בפנים. כל מי שטיפל בי הסביר שזה לעולם לא יחלוף, תהיינה תקופות טובות יותר או פחות אבל שתמיד אחיה לצד זה. וכך באמת חייתי, עם הצל של הדיכאון, מרחף מעליי או לצידי כל הזמן.

היו ימים שלצאת מהמיטה, לתפקד, היו משימה קשה מנשוא. ולא הצלחתי לחזור לעבוד משך 8 חודשים שחלפו לפני שהגעתי לטיפול ההומאופתי. בבית עשיתי עם הילדים את המינימום ההכרחי מבחינה תפקודית ורוב הזמן הייתי במיטה. הילדים כבר התרגלו ש”אמא עייפה”. לא היו לי אנרגיות לשחק איתם, לצאת איתם. הגעתי נואשת, רווייה מתרופות פסיכיאטריות, טיפולים פסיכיאטריים, פסיכולוגיים ופסיכותרפיסטיים. הרגשתי שאני בתוך מבוך שאין ממנו מוצא ולעד אשאר במצב הזה.

מיד בפגישה הראשונה, יצאתי מהטיפול כבר אחרת, לראשונה, נשאלתי מה אני רוצה, מה אני צריכה. זה נראה באותו רגע כמו חלום, להגשים את מה שאני רוצה. להרגיש טוב, לחיות ללא כדורים, לתפקד, להיות רגועה ולקבל את חדוות החיים שלי בחזרה.

במהלך התשאול עלו גם בעיות העיכול והיציאות, עלה נושא הווסת שלא קיבלתי משך כמעט 3 שנים! דברים שלא העליתי בכלל על דעתי והתרגלתי לחיות איתם, חשבתי שככה זה וזהו. העייפות האינסופית, חוסר החיוניות, העצבנות וחוסר הסבלנות, וזה עוד לצד המצב הנפשי הגרוע שהייתי בו.

כבר כעבור שבועיים שלושה מתחילת הטיפול התחלתי להרגיש שיפור, רגועה יותר, הפחתתי בהדרגה את הכדורים (מתוך יוזמה שלי בלבד). כחודשיים לאחר תחילת הטיפול כבר חזרתי לעבוד, והילדים מעידים עלי שאני נמרצת ואנרגטית, אני לא חוזרת הביתה ונכנסת למיטה, אלא חיה את היום, מבלה עם הילדים, מסייעת להם בשיעורי הבית, מטפלת בבית. חיה באמת. אני ישנה טוב יותר, הווסת שלי התחילה להגיע באופן סדיר ופחות תופעות קדם ווסתיות, אני רגועה, מצב הרוח שלי השתפר בצורה דרסטית, אין כלל מחשבות אובדניות!

לראשונה מזה כמעט חמש שנים שאני מתחילה להרגיש חיונית, וויטאלית, ולא רק קיימת ונושמת. הטיפול הותאם לי בצורה כ”כ מדוייקת, מתוך הקשבה אמיתית לכל התסמינים והבעיות. הילדים שלי קיבלו את אימא שלהם בחזרה, ואני קיבלתי את עצמי.

תודה.

ש’.

ש’ טופלה אצל ההומאופתית חברת האגודה נועה אדם. בעלת מרפאת “רפואה שלמה”, בת”א.

באתר האגודה ניתן לאתר ולבחור הומאופת מתוך רשימת ההומאופתים החברים באגודה באמצעות מנוע החיפוש

טיפול הומאופתי בשקד שלישי מוגדל, נוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות

מרינה מספרת על הטיפול בבנה מיכאל שסבל משקד שלישי, נוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות והיה מועמד לניתוח:

מיכאל בן שנתיים ושמונה חודשים.

מגיל 5 חודשים מיכאל סבל  מנוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות (מדובר בילד שהלך לגן אחרי גיל שנה) זה היה סיוט. כל חודשיים אנטיביוטיקה ובין לבין סירופים מיבשים שונים שלא עזרו.

בגיל שנה החלפתי רופא ילדים והוא שלח אותנו לעשות צילום רנטגן כיוון שחשד שיש שקד שלישי ואכן בצילום גילינו שהשקד השלישי מוגדל ולפי כמה מומחי אף אוזן גרון שהתייעצנו איתם היה מאוד גדול וחסם את המעברים ויש  צורך בניתוח דחוף .

לאחר התלבטות ארוכה החלטנו לנסות טיפול הומאופתי והתחלתי לחפש מטפל.

בהמלצה של חברה (שגם טיפלה בשני ילדיה עם נזלת כרונית חריפה אצל דורון בעקבות המלצה) –  הגענו לטיפול אצל דורון יוחננוב.

דורון הבין מיד במה מדובר, אחרי תשאול בקליניקה התאים למיכאל רמדי והתחלנו בטיפול.

מאז אין דלקות אוזניים כבר כמעט שנה!!!!!!!! ואין יותר צורך באנטיביוטיקה כל חודשיים!!!!!

מידי פעם יש נזלת, במיוחד בתקופות מעבר, אבל דורון מצליח לבלום אותה מלהסתבך בכל פעם.

הייתי מאוד סקפטית לפני תחילת הטיפול ועדיין לא מאמינה בתוצאות, אבל המציאות מדברת בעד עצמה ומיכאל מרגיש טוב וגם הרבה יותר רגוע, ישן ואוכל הרבה יותר טוב.

דורון יוחננוב – הומאופת מדהים, תמיד זמין בכל בעיה, מאוד מקצועי.

 

ממליצה מרינה הרשטיין

דורון יוחננוב RCHom

מקבל ברעננה

052-2552231

www.doroncenter.co.il

 

באתר האגודה ניתן לאתר ולבחור הומאופת מתוך רשימת ההומאופתים החברים באגודה באמצעות מנוע החיפוש

מאמרים ומחקרים

תגובת האגודה לכתבה בנושא אלכוהול בתכשירים הומאופתיים

בעקבות הכתבה שפורסמה ביום א’ ה – 14.2.16 במוסף ‘זמנים בריאים’ של ידיעות אחרונות, בנושא האלכוהול בתכשירים הומאופתיים, יו”ר האגודה להומאופתיה קלאסית, עוזי רוזנצווייג RCHom קורא להורים, לציבור ולתקשורת לעשות הבחנה בין תרופות המדף (otc) לבין התרופות ההומאופתיות .המותאמות אישית והניתנות על ידי הומאופתים מוסמכים.

בהמשך לכתבה שפורסמה היום ב’זמנים בריאים’ על פיה משווקים תכשירים הומאופתיים לתינוקות המכילים אלכוהול בריכוז העולה על המותר עבור תינוקות, יוצא יו”ר אגודת ההומאופתים הקלאסיים, עוזי רוזנצווייג RCHom, בקריאה להורים, לציבור ולתקשורת לעשות הבחנה בין תכשירי מדף הנמכרים ברשתות הפארם ובבתי המרקחת לבין תרופות הומאופתיות המותאמות אישית על ידי הומאופתים מוסמכים.
התקשורת ובעקבות זה הציבור, מתייחסים לתכשירים ההומאופתיים כמקשה אחת, ואין הדבר כך. תכשירי מדף, אינם דומים לתכשירים הומאופתיים, לא באופן ההכנה ולא באופן השימוש.

“הומאופת, החבר באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, לעולם לא היה מעלה על הדעת
להמליץ על הוספת אלכוהול לתכשירים הומאופתיים המיועדים לילדים במינון האסור לפי משרד הבריאות. המטפל ההומאופתי, שם את הדגש על האדם, הייחודיות שלו, הרגישויות, ההעדפות וגם הסימפטומים. מתוך מכלול חייו של המטופל מתאים ההומאופת את התכשיר ההומאופתי באופן אישי לכל מטופל.
מכאן” מדגיש רוזנצווייג, ” הצורך והחשיבות להתייעץ עם הומאופת חבר האגודה, שיוכל להתאים את התרופה באופן אינדיבידואלי ובשימוש באלכוהול במינון המתאים לילדים בגיל זה. באופן הזה הטיפול ההומאופתי הוא בטוח לחלוטין לילדים, לתינוקות ואף לנשים בהריון. ולראייה, ניתן לראות עלייה בביקוש ההולך וגובר לטיפולים בהומאופתיה קלאסית הניתנים על ידי חברי האגודה”.

האגודה להומאופתיה שמה לה למטרה לשמור על רמת ההכשרה הגבוהה של המקצוע במטרה לקדם את בריאותם ורווחתם של המטופלים. כל ההומאופתים החברים באגודה הם מוסמכים ופועלים על פי הקוד האתי של האגודה ועל פי סטנדרטים גבוהים של ידע ומיומנות מקצועית.