למה הומאופתים נמנעים ככל האפשר מתרופות?

למה הומאופתים נמנעים ככל האפשר מתרופות?

לא רק בגלל תופעות לוואי.

קחו למשל נזלת. בכל פעם שהיא מגיעה, האוטומט שלנו הוא להיפטר ממנה, וכמה שיותר מהר. רק תחשבו כמה כדורים ותרופות יש היום בשוק, שכל המטרה שלהם היא רק לייבש נזלת.

אבל האם באמת צריך לצאת למלחמה בנזלת? האם הנזלת היא המחלה? בדיוק הפוך.

אם חושבים לרגע על המטרה שלה, מבינים שהנזלת אינה אלא מנגנון של הגוף שנועד להוציא החוצה וירוסים וחיידקים במילים אחרות: הנזלת שאנחנו מתעקשים לייבש בכלל באה לרפא אותנו.

אותו דבר בדיוק לגבי שיעול – המאפשר להוציא ליחה החוצה, שלשול והקאה שעוזרים לגוף להיפטר מרעלים וכן הלאה. כל אלה מנגנונים חכמים של הגוף, שנועדו לרפא אותו.

גם פריחה, אגב, היא מנגנון להוצאת רעלים. אבל אז אנחנו ממהרים לדכא אותה באמצעות משחה כזאת או אחרת וחושבים שהנה, הסתיים הסיפור. אבל תנו לי לספר לכם שהוא רק מתחיל. דיכוי מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, מוביל רק לשיבוש המצב הבריאותי שלנו ולא לריפוי.

למה זה דומה? תדמיינו לרגע שכל הבית שלכם מלא בזבל שאי אפשר להוציא אותו החוצה כי כל הדלתות והחלונות סגורים. מצליחים לדמיין את זה? את הריח אתם בטוח מצליחים לדמיין.

כמו שבבית נקפיד לרכז את הזבל במקום אחד, כך גם הגוף מנסה לרכז את כל הזבל במקום אחד וגם לפנות אותו! אבל אז אנחנו סוגרים לו את כל הפתחים: מייבשים את הנזלת, מדכאים את השיעול וחונקים אותו עם משחות לפריחות.

הזבל, כמו שהבנתם, לא נעלם. הגוף רוצה לשמור עלינו מפניו אז הוא מתחיל לבנות מחסנים בתוכו, בהם יוכל לרכז אותו. כך מצטברת ליחה בדרכי הנשימה, ככה מתחיל סינוסיטיס וזה גם המתכון לכל מיני מבנים אחרים כמו יבלות ויראליות, שקד שלישי מוגדל וציסטות.

אתם מצליחים להבין עד כמה זה הפוך? אנחנו חושבים שאנחנו "מטפלים" בעצמנו, אבל בפועל רק מונעים את הפתרון הבריאותי שאנחנו מבקשים.

אם תקשיבו לו, לגוף, תשמעו שמה שהוא באמת מבקש זה עזרה, חיזוק ותמיכה בלרפא את עצמו וזה בדיוק, אבל בדיוק, מה שעושה ההומאופתיה, שמפעילה את הכוחות הפנימיים של הגוף, המאפשרים לו לרפא את עצמו.

ההומאופתים מעדיפים לרפא את הבעיה מהשורש ולכן במקום תרופה שתיצור ״דיכוי״ של סימפטום מטפלים בשורש הבעיה בעזרת רמדי (תרופה הומאופתית טבעית) מותאמת באופן אישי לאדם הסובל.

תהיו בריאים!

ולנטינה גליק,

הומאופתית קלאסית, RCHom

www.panacea4u.com

054-9287054

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתף בבטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתף בלינקדין

More to explorer

טיפול לאחר ניתוח קיסרי

"בשמחה תלדי בנים" – על טיפול לאחר ניתוח קסרי/ עדי רחמן, הומאופתית קלאסית כמעט כמו כל אשה לאחר שילדה,

טיפול הומאופתי בשפעת

טיפול הומאופתי בשפעת   ההומיאופתיה הקלאסית צברה ניסיון קליני עשיר (של למעלה מ 200 שנה!) בטיפול במגיפות קשות וקטלניות,

ילדים

נשים

הריון ולידה

מחלות כרוניות