מה והיכן ללמוד

כדי להבטיח ולשמור על רמה מקצועית גבוהה, הציבה האגודה בפני בתיה"ס להומאופתיה, המבקשים לזכות את בוגריהם בהכרת האגודה, דרישות ותנאים מחמירים של השכלה והכשרה מקצועית. דרישות אלה מתבססות על ההנחיות שהתפרסמו על ידי ה- ECCH, המועצה האירופאית להומאופתיה קלאסית, במסמך הקרוי: "ECCH GUIDELINES FOR HOMEOPATHIC EDUCATION".

להמשך קריאה

הדרישות מבית ספר מוכר כוללות תכנית לימודים ארבע שנתית ובה קורסים ללימוד העקרונות והפילוסופיה של התפיסה ההומאופתית, תורת ההכנות ההומאופתיות ומתודולוגיה של הפרקטיקה ההומאופתית. שלושת תחומים אלה מהווים יחדיו נדבכים המשולבים במסלול ההכשרה בצורה הדרגתית. השנה הרביעית מוקדשת ברובה להתנסות מעשית (סטאז') בהדרכת הומאופת/ית מנוסה, אם כי חשיפה לעבודה הקלינית מומלצת לאורך כל שנות הלימוד.

תכנים נוספים במסלול ההכשרה כוללים ידע בתחום הרפואה המערבית (אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, פרמקולוגיה) תזונה, מודעות עצמית, פסיכולוגיה, יחסי מטפל-מטופל ועוד.

ברוב בתי הספר לומדים יומיים עד יומיים וחצי בשבוע – נפח זה כולל את לימודי ההומאופתיה, הכשרה קלינית, לימודי הרפואה המערבית וקורסים נוספים.

בנוסף, קיימות דרישות ביחס לרמת הידע והניסיון של צוות המורים ומנהל/ת מגמת או בית הספר להומאופתיה, שבין השאר נדרשים כמובן, לעמוד באופן מתמשך בתכנית שאושרה. על כל שינוי מהותי, נדרשים בתי הספר לדווח לאגודה.

כיום פועלים בארץ ארבעה בתי ספר מקצועיים המוכרים ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית – "המכון הישראלי להומאופתיה קלאסית" בהנהלת שמואל שלו,  "בית ספר מסלול ודרך" בהנהלת שלומי זילברמןהמסלול ללימודי הומאופתיה בהנהלת ד"ר חיים רוזנטל ו'ויטאל' בראשות ד"ר רינה מרקוביץ' ותומר הראל

לקבלת מידע מורחב יש לפנות ישירות לבית הספר.

מצ"ב לינק לסרטון "ללמוד הומאופתיה" שהפיקה האגודה, בו תוכלו להתרשם מבתי הספר המוכרים שהוזכרו לעיל:   https://vimeo.com/75904763

(בסרטון נעדר "המכון הישראלי להומאופתיה קלאסית", אך כאמור, גם הוא הינו אחד מבתי הספר המוכרים ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית)

בכדי לבדוק אם המסגרת ראויה בכדי לאפשר לך לעבוד כהומאופת/ית בעתיד, יש לשים לב למספר קריטריונים:

האם יש מספיק שעות תיאורטיות בהן נלמדים עקרונות ההומאופתיה, האורגנון וכו'?

האם משולבים בסילבוס קורסים במקצועות נוספים נוסף על ההומאופתיה? (כגון רפואה מערבית, מודעות עצמית ויחסי מטפל-מטופל, פסיכולוגיה וכו')

האם אתם מקבלים מספיק שעות פארא-קליניות? מה ההיקף ואופן ההכשרה הקלינית? (זאת בהנחה שאינכם בעלי רקע במקצועות רפואיים)

האם משך הלמודים ההומאופתיים שווה ערך ל3 שנות לימוד לכל הפחות? ארבע שנות לימוד לפחות, הן מה שנדרש.

האם ניתנת שנת התמחות בתום הלימודים? מערכת שאיננה עומדת בכך אינה מתאימה לדרישות! כדי להיות הומאופת/ית עליך לעבור תהליך הכשרה (סטאז') ארוך,

קורס קצר אינו מספיק בכדי לקבל כלים וידע מעשי ויעיל בריפוי.

* אם ברצונכם לוודא שבית ספר אחר, גם אם איננו מוכר, עומד בדרישות הלימודים של האגודה, ניתן לפנות אלינו טלפונית בימים ראשון – רביעי 9:00-14:00, בטל' 03-6094213

או במייל: [email protected]

בתי ספר לא-מוכרים

קיימות מסגרות לימוד פרטיות, בתי ספר שלא עברו עדיין תהליכי אישור/הכרה, וגם בהן ניתן ללמוד הומאופתיה.

אך בשונה מסטודנט אשר למד בבי"ס המוכר לאגודה, סטודנט אשר למד בבי"ס שאינו מוכר ומבקש להתקבל לשורות ההומאופתים החברים באגודה להומאופתיה, יידרש לעבור מבחן בהומאופתיה, מבחן ברפואה מערבית (או הצגת אישורים על לימוד קורס בהיקף הדרוש), וצפייה במהלך טיפול בקליניקה ע"י הומאופת בכיר.

בתי ספר בתהליכי הכרה

תוכנית בתהליך הכרה ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית פירושה, שהאגודה מנטרת את הרמה המקצועית של הלימודים, אך שאין הכרה רשמית ומלאה בתוכנית כעומדת בתנאי האגודה. הסיבה לכך היא שהתוכנית נדרשת להעמיד מחזור בוגרים אחד לפחות כהוכחה לאיכות ההוראה. סטטוס "מסלול בתהליך הכרה" פירושו שהמסלול נמצא בראשית דרכו, ושבמידה ויעמוד בתנאי האגודה גם עם סיום מחזור הלימודים הראשון ואילך – יזכה להיחשב "מסלול מוכר ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית".

האם אני מתאים?

מדוע אני רוצה להיות הומאופת ? מדוע אני רוצה ללמוד הומאופתיה?

חשוב שתדע מדוע אתה רוצה להתחיל בלימודי הומאופתיה! הומאופתיה הינה תחום מלהיב ומרגש והלמודים דורשים השקעה גדולה: זמן רב, שכר לימוד גבוה יחסית, התמסרות והתמדה. (לקבלת מידע נוסף על הומאופתיה, קראו בפרקים: מהי הומאופתיה ו שאלות ותשובות .

האם יש לי אפשרות ויכולת להתמסר למקצוע?
הלמודים נמשכים ארבע שנים ועלותם גבוהה יחסית. במהלך הלמודים תרכוש ידע ממומחים בתחום, תקבל הדרכה ונגישות למקורות ידע, והכשרה מעשיתב קליניקה. עם זאת עליך להיות מוכן להקדיש זמן ומאמץ ללימוד עצמי והטמעת החומר. הזמן הדרוש לשם לימוד ושינון משתנה כמובן מאדם לאדם ומנושא לנושא, אך לרוב צריך להקדיש לפחות שעת לימוד אחת בבית על כל שעה של למודים פרונטאליים.

האם אני יודע למה אני מתחייב?
מומלץ כי תפנה למקורות ידע אודות ההומאופתיה: ספרים, אתרי אינטרנט -(ראה קישוריות פה)כדי לקרוא ולהבין ולו במעט את תחום הריפוי המיוחד הזה. תוכל גם לפנות לקבלת טיפול אצל הומאופת קלאסי מוסמך כך שתחווה ותתנסה בשיטת הריפוי המופלאה הזו. כמו כן מומלץ שתשתתף בסדנה אוב הרצאת מבוא והכרות שמקיימים רוב בתי הספר להומאופתיה.

מה יאמרו המשפחה והחברים?
יהיה עליך להקדיש זמן רב ללמודיםו יתכן כי תהיה פעיל פחות מבחינה חברתית ומשפחתית. רצוי מאד שהמשפחה והחברים יגלו הבנה, יעודדו ויתמכו בך במהלך שנות הלימוד ולא יתנגדו.

האם אוכל בתום הלימודים לעבוד כעצמאי?
הלמודים וההתנסות הקלינית יכשירו אותך להיות מטפל על פי השיטה והתפיסה ההומאופתית ובסופם תוכל לפתוח בפרקטיקה פרטית. רוב העוסקים בתחום הזה נחשבים "עצמאים" מבחינת שלטונות המס, ויהיה עליך לעמוד בדרישות המתחייבות מכך.

אילו כישורים נדרשים על מנת ללמוד את המקצוע?
כישורים לימודיים נאותים, יכולת, ריכוז, חשיבה והבנה, מוטיבציה גבוהה, יכולת למידה עצמית, כושר התמדה ונחישות הן תכונות חשובות להצלחה בלמודים. כמו כן נדרשת מן התלמיד שליטה טובה בשפה האנגלית מאחר וכל הספרות המקצועית כתובה באנגלית. תעודת בגרות הכרחית.
רקע קודם בתחומים כמו סוציולוגיה, פסיכולוגיה, ביולוגיה, רפואה ומקצועות פרא רפואיים יכולים להיות יתרון אך אינם הכרחיים: מקצועות מתחום מדעי הטבע והרפואה מהווים מרכיב מרכזי בתכנית הלמודים. רצוי שיהיה לך ידע בסיסי בכימיה, בפיזיקה ובביולוגיה. יתכן ואתה זקוק לקורס הכנה באחד ממקצועות אלה. כמה מבתי הספר מספקים קורסים כאלו.
אולם החשוב מכל הוא רמת הבגרות הנפשית והבשלות הרגשית שלך כאדם. הטיפול באנשים שאינם בריאים מצריך בגרות וחוסן נפשי מול יכולת התבוננות פנימית.

בתי ספר להומאופתיה

בית הספר הישראלי להומאופתיה

בית הספר הישראלי להומאופתיה ותזונה, הוא ביה"ס הוותיק והמקצועי ביותר לימודי הומאופתיה בישראל. כבר 33 שנה אנו מכשירים את מיטב ההומאופתים בישראל ומרבית ההומאופתים בישראל הם בוגרי בית הספר.

בית הספר הישראלי להומאופתיה הוקם בשנת 1989 ע"י ד"ר חיים רוזנטל D.M רופא והומאופת, מראשוני ההומאופתים בישראל.

הומאופתיה היא מקצוע מדהים בו תזכו לעזור למאות מבוגרים וילדים להבריא בגוף ובנפש!

זה הזמן להגשים את החלום ולפתוח מרפאה משלכם או להשתלב במרפאות ההומאופתיות בקופות ובתי החולים ברחבי הארץ!

לבית הספר תוכנית הלימודים העשירה, הגדולה והמתקדמת ביותר להכשרת הומאופתים צוות המרצים בבית הספר כולל את ד"ר רוזנטל עצמו, הומאופת ומרצה מבוקש בארץ ובעולם, וצוות של הומאופתים בכירים וותיקים, רופאים ונטורופתים (מומחים לתזונה), בית הספר מתגאה בסטנדרט לימודים גבוהה במיוחד!

בית הספר ממוקם בתל אביב וכולל גם קליניקת סטאז' פעילה ושוקקת, המאפשרת לסטודנטים צפייה קלינית נרחבת לאורך כל מסלול הלימודים. ניתן להגיע לקליניקת הסטאז' ולקבל טיפולים הומאופתיים בפיקוח המורים שהינם הומאופתים ותיקים ומובילים. תכנית הלימודים של בית הספר הישראלי להומאופתיה ותזונה היא המקיפה בישראל, ונחשבת לאחת החדשניות והמתקדמות בעולם, וכוללת מלבד הקורסים ללימודי הומאופתיה קלאסית, לימודי תזונה מקיפים, לימודי רפואה פונקציונאלית וקורסי רפואה מערבית מתקדמים.

לאור ההצלחה העולה של השילוב בין הומאופתיה ותזונה ואחוזי ההצלחה הגבוהים של שילוב זה בקליניקות ברחבי העולם, הכנו עבורכם מסלול נרחב של לימודי תזונה מתקדמת.

המסלול החדש יעניק לסטודנטים ידע נרחב אף יותר וארגז כלים עשיר. לצד לימודי ההומאופתיה ירכשו התלמידים ידע בעל ערך בכל יסודות התזונה הנכונה, עבודה עם בדיקות מעבדה מתקדמות, איתור חסרים תזונתיים וטיפול משלים בעזרת תזונה ותוספי מזון.

בכדי להכשיר את הסטודנטים ברמה הגבוהה ביותר אנו מקפידים מאוד במהלך 4 שנות לימודי ההומאופתיה ותזונה על הקניית ידע טיפולי נרחב ככל האפשר, וידע קליני שאין שני לו בארץ, כל זאת מתאפשר בזכות השילוב של הסטודנטים בקליניקת הסטאז' של בית הספר כבר החל מהשנה השנייה.

רבים מבוגרינו ממשיכים לשמור איתנו על קשר רציף גם לאחר סיום לימודיהם, מתייעצים עם המרצים במקרה הצורך בתחילת הדרך, ומגיעים להשתלמויות ולימודי המשך שבית הספר מארגן. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וללמוד את אחד המקצועות הטיפוליים המרתקים ביותר, בבית הספר הוותיק והמוביל בישראל ללימודי הומאופתיה קלאסית.

בית הספר הישראלי להומאופתיה ותזונה של ד"ר רוזנטל הוא ביהס מוכר ע״י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.

 

בית הספר הישראלי להומאופתיה ותזונה שוכן בתל אביב,
ברמת אביב, סמוך לאוניברסיטה,ברחוב טאגור 26,תא.
הלימודים נערכים בבית הספר ודרך הזום לבחירתכם.

לפרטים והרשמה התקשרו כעת: 054-613-8441

האתר של ביהס הישראלי להומאופתיה ותזונה של ד"ר רוזנטל:

https://www.isohomeopathy.co.il/

ויטאל – בית ספר וקליניקה קהילתית להומאופתיה קלאסית (לימודי אונליין עם מפגשים פיזיים)

ביה"ס שלנו נוסד בשנת 1997 על ידי ד"ר רינה מרקוביץ ומאז ועד היום העמיד מאות בוגרים המטפלים בהומאופתיה בהצלחה רבה.

חזון בית הספר הוא להכשיר מטפלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. על בסיס 24 שנות צמיחה והתפתחות יצרנו מסלול ייחודי, ראשון מסוגו בישראל, המשלב לימודים במערכת אונליין ידידותית בעברית עם הדרכה צמודה של מרצה אישי, תוך שימת דגש מיוחד על ההתמחות הקלינית.

תכנית הלימודים בויטאל דינאמית. ליבת התכנית שלנו הנה ההומאופתיה הקלאסית כפי שנלמדה ב 220 השנים האחרונות ובנוסף נלמדות בה שיטות מתקדמות של הומאופתים קלאסיים פורצי דרך מ 30 השנים האחרונות. לפיכך, תוכנית הלימוד שלנו היא העדכנית והמקיפה ביותר ומכשירה את בוגריה להיות מטפלים מקצועיים עם ניסיון קליני משמעותי!

בשנים האחרונות פיתחנו תכנית לימודים היברידית, ראשונה מסוגה בישראל, המשלבת:
א. לימודים מקוונים: שיעורי ווידאו באיכות HD, מצגות בעברית

ב. הדרכה צמודה של מרצה אישי

ג. התמקדות במקרים חיים והתמחות קלינית.

בנוסף לאלו, בכל חודש מתקיימת פגישה כיתתית פרונטלית, במהלכה צופים הסטודנטים בלקיחת מקרים, בתרגול פתרון מקרים, בדיונים קבוצתיים ובהתפתחות אישית של המטפל. המטרה שלנו היא שבסוף ההכשרה הסטודנטים בויטאל יצאו עם הניסיון הקליני הכי מבוסס שאפשר. בנוסף זהו מסלול לימודים המאפשר לשלב לימודים, עבודה וחיי משפחה מלאים.

 

צוות המרצים שלנו הנו ייחודי:

הוא כולל לא רק את בכירי ההומאופתים בישראל אלא גם מורים בינלאומיים מהשורה הראשונה בעולם, כגון: ד"ר רג'אן שנקראן (הודו), ד"ר מאסימו מנג'לבורי (איטליה), ג'רמי שר (אפריקה וישראל) והפסיכיאטר ההומאופת ד"ר מהש גנדי (הודו).

ערך מוסף ללימודים בביה”ס נעוץ בשיתוף רחב היקף עם האקדמיה ללימודי הומאופתיה בראשות ד”ר רג’אן שנקראן – מומביי הודוInternational Academy of Advanced Homoeopathy.  (TOS).

 

הסטודנטים יוכלו להשתלב בהתמחות קלינית שתתקיים באקדמיה להומאופתיה בראשותו של ד”ר שנקראן. אפשרות זו מומלצת מאד – סטודנטים רבים שבחרו באופציה זו חוו קפיצת מדרגה ביכולתם לקחת ולנתח מקרים והם ממליצים על כך בחום.

 

מסלול הלימודים מאושר ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית ועוצב עפ"י סטנדרטים בינלאומיים.

 

ויטאל, ביה"ס וקליניקה להומאופתיה קלאסית

רחוב איסרליש 22, תל-אביב

לפרטים וקביעת שיחת ייעוץ: 1700-077-087
וואטסאפ: 050-8305050

מייל: [email protected]

לאתר: http://www.vtal.co.il

חפשו אותנו בפייסבוק: https://www.facebook.com/homeopathiceducation/

מסלול ודרך – בית הספר ללימודי הומאופתיה

לימודי ההומאופתיה מתקיימים לפי הדרישות, ההנחיות והפיקוח של האגודה להומאופתיה

ההתעניינות בהומאופתיה קלאסית, גוברת והולכת ברחבי העולם כולו בכלל ובישראל בפרט בשנים האחרונות. אלו המקבלים על עצמם, את חוקי היסוד של הטבע ועקרונות ההומאופתיה הקלאסית, רואים בצורה טובה את השינוי בנוף חייהם ובבריאותם.

ד"ר סמואל הנמן, "אבי ההומאופתיה הקלאסית", כתב 'באורגנון' של ההומאופתיה בשנת 1810, כי תכלית הבריאות והקיום, היא לאפשר לאדם לממש בצורה הטובה והנכונה ביותר את עצם ייעודו ומטרתו כאן על פני כדור הארץ.

המטרה והחזון שאני כמנהל המגמה וצוות ההוראה שלנו, לאפשר לבוגרי המגמה להפוך להומאופתים קלאסיים מוסמכים, מקצועיים, עצמאיים (מקצועית וכלכלית) ומהמובילים בתחום בארץ.

לימודי ההומאופתיה הקלאסית, הם לא רק לימוד עיוני של אומנות הריפוי, אלא שימת דגש אישי לכל סטודנט/ית בכל הקשור להבנה, הפנמה ומימוש של ההומאופתיה כדרך חיים, תוך התפתחות אישית וצמיחה רוחנית.

אם את או אתה מחפשים ללמוד מקצוע יחודי, להתחבר להומאופתיה במסלול מיוחד וכדרך חיים, הגעת לכתובת הנכונה.

לפרטים ולקביעת שיחת ייעוץ:

טל': 077-4106090

לאתר בית הספר לחץ/י כאן.

כתובת דוא"ל: [email protected]

פעימה – מכללה להומאופתיה קלאסית

בית הספר ״פעימה״ בניהול והובלה של מלכי רוזן וצוות מרצים בעלי נסיון של שנים רבות בהוראה, שם לעצמו למטרה להכשיר הומיאופתים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

הלימודים בבית ספרנו חותרים למצוינות, לדיוק, אחריות ואהבת המטופל והטיפול בו.

לאחר יותר מעשרים שנות הוראת הומיאופתיה בניתי תוכנית לימודים אקדמית מקיפה, עמוקה וייחודית המכילה את כל ארגז הכלים ההומאופתי. התוכנית אינה מתפשרת על איכות ומקצועיות. הלימודים כוללים הרצאות בנושאים המפורטים בתוכנית הלימודי, תרגול אינטראקטיבי, צפייה במקי וידאו, עבודה שבועית וקבועה על פתרון מקרים, צפייה בלקיחת מקרים, ועבודה קלינית רחבה וארועה (סאטז׳).

הלימודים יתקיימו במתכונת היברידית: מפגשים שבועיים בזום (יום בשבוע) ופעם בחודש מפגשים םנים אל םנים בתל אביב.

כל כיתה/קבוצה היא משפחה עבורנו והיחס הוא בהתאם לכך, לויווי צמוד, וצוות תמיד קשוב לכל פניה בתחום הלימודי ומעבר לו.

דברו עם הבוגרים שלנו, דרכם תוכלו להתרשם ולחוות מעט ממה שתקבלו מאיתנו בארבע שנות לימוד.

מסלול הלימודים מוכר ומאושר על ידי האגודה להומיאופתיה קלאסית.

בקרו אותנו :

באתר: homeopathyschool.co.il

בדף הפייסבוק:

https://www.facebook.com/homeopathicschool

במייל:

[email protected]

לשיחה ופרטים נוספים:

מלכי רוזן ,מנהלת : 0528801023

ליאת פדר ששון, מרצה : 0544677679

בתי ספר בתהליך הכרה

רמדי

"רמדי" המכללה להומיאופתיה ורפואה תזונתית היא שיתוף פעולה בין המכללה המקצועית בישראל ללימודי הומיאופתיה ובין המרכז לרפואת הרמב"ם של ד"ר גיל יוסף שחר המלמד רפואה תזונתית.
המכללה מנוהלת ע"י גיא טידור.

עמלנו רבות, וחברנו לאחד מבכירי ההומיאופתיה בעולם, ד"ר אג'יט קולקרני, על מנת להקים את בית הספר הטוב ביותר שיכולנו, על מנת שנוכשר להכשיר את הדור הבא של ההומיאופתים בישראל.
הומיאופתיה זו שליחות, זה מקצוע מספק, ואין דרך קיצור חוץ מלימוד עמוק ואמיתי!

צוות ההוראה של בית הספר הוא מהוותיקים בישראל ובעל ממוצע ההוראה הוותיק והמנוסה ביותר בישראל.
לצוות המורים מתווסף המאסטר ד"ר אג'יט קולקרני, מבכירי ההומיאופתים בעולם היום. הוא מעורב בבניית הסילבוס וכמובן מלמד גם את התלמידים, החל משנה א' בעצמו. זהו דבר ייחודי רק לבית ספרנו ואין לו אח ורע בעולם.

הסילבוס של בית הספר הוא העשיר ביותר בארץ!
תכנית הלימודים מתמקדת בהומיאופתיה וביסודות ההומיאופתיה, על מנת לבנות ביחד עם התלמידים בסיס ידע והבנה חזקים שישרתו אותם היטב בשנות הטיפול שלהם.
שנת הלימודים הראשונה היא שנה ייחודית ובה לומדים הומיאופתיה בלבד, ללא שום תוספת. הרעיון הוא להנחיל לסטודנטים הבנה עמוקה מאד של ספר העקרונות ההומיאופתי. הדגש על דרך לימוד ייחודית זו נובע מההבנה שיש צורך להחזיר עטרה ליושנה ולהבין את רעיון ההוליזם ולחבר בין מדע לרוח בדרך הטובה ביותר.

הקו המוביל של בית הספר הוא הלימוד המשותף, המשפחתיות. הסטודנטים שלנו הם הקולגות שלנו לעתיד. החברים איתם נעבוד. לכן כל סטודנט אצלנו זוכה לליווי אישי, להדרכה והכוונות אינדיבידואליות. יש לנו קבוצות וואטסאפ להתייעצות וקבוצות עבודה בין התלמידים. המורים משתתפים בקבוצות השאלות והתשובות ועונים באופן יומיומי לכל שאלה.

הלימודים כנהוג היום, בם במתכונת היברידית, כלומר הלימוד הפרונטלי בכיתה מוקרן בזום בלייב. כל השיעורים מוקלטים וניתנים לצפייה חוזרת באופן מסודר, וקל לגישה, במערכת שנבנתה לשם כך במיוחד.
בנוסף לשיעורים יש לנו שיעורים בלייב עם ד"ר אג'יט קולקרני, מבכירי ההומיאופתים בעולם, יש לנו מקרי וידאו, ועוד מאות שעות וידאו שרכשנו מבית תוכנה מחו"ל איתו אנחנו משתפים פעולה.
במהלך שנות הלימוד נראה לקיחות מקרים בחי, כל סטודנט בתורו, ננתח את המקרים ביחד ותמיד ניצמד להבנה של עקרונות ההומיאופתיה הטבעיים.
במסלול הלימודים לומדים גם רפואה מערבית כדרישות האגודה ורפואה תזונתית ברמה הגבוהה מבית המרכז לרפואת הרמב"ם. כל מילה מיותרת.
במסלול תלמדו קורסים נוספים רבים, כולל קורסים ייחודיים רק לבית ספרנו, וכאלו שאנו רואים בהם חובה להצלחת ההומיאופתים העתידיים, כמו קורס ניהול קליניקה, שפת גוף (ד"ר קולקרני) ועוד רבים אחרים.

במהלך 4 שנות הלימוד תכירו את הקליניקה של בית הספר. המטופלים שתראו בקליניקה יהיו המטופלים הראשונים בקליניקה הפרטית שלכם ותחילת הדרך שלכם.

 

בית הספר ממוקם במכון מופת, קריית החינוך תל אביב.

בקרו אותנו באתר שלנו, קראו והתרשמו:
www.remedycollege.co.il

אתם מוזמנים לשוחח איתנו ולשאול כל שאלה שעולה בראשכם:
054-8986600

או לפנות לסטודנטים שלנו. שאלו אותם איך זה מרגיש להיות חלק מהמשפחה.

מסלול הלימודים נמצא בתהליך הכרה של האגודה להומיאופתיה קלאסית ועומד (ומתעלה**) על כל ההנחיות להוראת הומיאופתיה הרשומות בתקנון האגודה.

אתם מוזמנים לשאול אותנו על זה יש לנו הרבה מה לספר ולפרט.

לימודי המשך

לימודי המשך עם כרמל קרתי

בית ספר "סגולה" הינו בית ספר שבו אני כמורה נמצאת בקשר מתמשך ומרתק, באווירה חמה ואישית.

נחקור ביחד מהם הערכים והיעוד שלכם, מה המיוחד בכם כמטפלים הומאופתיים.

אלו אמונות ודפוסים חוסמים אתכם וכיצד להסיר אותם, בעזרת אימון – Coaching ותטא הילינג.

 

"נעלה בפוטנץ" את הידע ההומאופתי שכבר רכשתם ונתאמן כיצד להשתמש בו.

נפתור ביחד מקרים שאתם מתקשים בהם, ונלווה מטופלים בימי קליניקה לאורך השנה.

 

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של בית הספר www.carmel-karty.com

 

אני מחכה לפגוש אתכם בקרוב.

 

כרמל קרתי

 

לקבלת פרטים ויצירת קשר נא לפנות לכרמל קרתי

טל: 04-6391975
נייד: 054-7955035
[email protected]

 

כרמל קרתי, RCHom, הומאופתית קלאסית, ממקימות האגודה להומאופתיה קלאסית בישראל,

מלמדת ומנחה הומאופתים.

מטפלת בקליניקה פרטית בזכרון יעקב.

לימודי המשך "לטפל באהבה" – בהנהלת מלכי רוזן RCHom

הקורס "לטפל באהבה" מתקיים משנת 2015 והשתתפו בו עשרות הומיאופתים.

קורס מתקדם להומיאופתים, בו מרחיבים, מחדדים ומשתפים את הידע ההומיאופתי דרך מקרים, רמדיז מיוחדות ושונות, הכרה של סימפטומים, תרגול ולימוד התשאול ההומיאופתי. הקורס קיים מספר שנים וההומיאופתים מוצאים בו בית חם ומקום לשאול, לברר, ללמוד ולשתף. הקורס מועבר בעיקר ע"י מלכי רוזן ורפאל כהן, ועוד הומיאופתים/מרצים אורחים.

מוזמנים להיכנס לאתר בית הספר לפרטים נוספים: homeopathyschool.co.il