ש’ מספרת:

“הגעתי לטיפול ההומאופתי במצב די קשה, בדיכאון מג’ורי (כפי שמכנים אותו הפסיכיאטרים) על כל רבדיו.אחרי ניסיונות אובדניים, אשפוזים פסיכיאטריים, בדיכאון קשה. היה לי קשה לתפקד, רוב הזמן הייתי עייפה, עצבנית וחסרת סבלנות. הרגשתי כלואה בתוך המוח של עצמי.

הכדורים הפסיכיאטריים החזיקו אותי נושמת וחיה, אבל המצוקה הייתה כלואה בפנים. כל מי שטיפל בי הסביר שזה לעולם לא יחלוף, תהיינה תקופות טובות יותר או פחות אבל שתמיד אחיה לצד זה. וכך באמת חייתי, עם הצל של הדיכאון, מרחף מעליי או לצידי כל הזמן.

היו ימים שלצאת מהמיטה, לתפקד, היו משימה קשה מנשוא. ולא הצלחתי לחזור לעבוד משך 8 חודשים שחלפו לפני שהגעתי לטיפול ההומאופתי. בבית עשיתי עם הילדים את המינימום ההכרחי מבחינה תפקודית ורוב הזמן הייתי במיטה. הילדים כבר התרגלו ש”אמא עייפה”. לא היו לי אנרגיות לשחק איתם, לצאת איתם. הגעתי נואשת, רווייה מתרופות פסיכיאטריות, טיפולים פסיכיאטריים, פסיכולוגיים ופסיכותרפיסטיים. הרגשתי שאני בתוך מבוך שאין ממנו מוצא ולעד אשאר במצב הזה.

מיד בפגישה הראשונה, יצאתי מהטיפול כבר אחרת, לראשונה, נשאלתי מה אני רוצה, מה אני צריכה. זה נראה באותו רגע כמו חלום להגשים את מה שאני רוצה. להרגיש טוב, לחיות ללא כדורים, לתפקד, להיות רגועה ולקבל את חדוות החיים שלי בחזרה.

במהלך התשאול עלו גם בעיות העיכול והיציאות, עלה נושא הווסת שלא קיבלתי משך כמעט 3 שנים! דברים שלא העליתי בכלל על דעתי והתרגלתי לחיות איתם, חשבתי שככה זה וזהו. העייפות האינסופית, חוסר החיוניות, העצבנות וחוסר הסבלנות, וזה עוד לצד המצב הנפשי הגרוע שהייתי בו.

כבר כעבור שבועיים שלושה מתחילת הטיפול התחלתי להרגיש שיפור, רגועה יותר, הפחתתי בהדרגה את הכדורים (מתוך יוזמה שלי בלבד). כחודשיים לאחר תחילת הטיפול כבר חזרתי לעבוד, והילדים מעידים עלי שאני נמרצת ואנרגטית, אני לא חוזרת הביתה ונכנסת למיטה, אלא חיה את היום, מבלה עם הילדים, מסייעת להם בשיעורי הבית, מטפלת בבית. חיה באמת. אני ישנה טוב יותר, הווסת שלי התחילה להגיע באופן סדיר ופחות תופעות קדם ווסתיות, אני רגועה, מצב הרוח שלי השתפר בצורה דרסטית, אין כלל מחשבות אובדניות!

לראשונה מזה כמעט חמש שנים שאני מתחילה להרגיש חיונית, וויטאלית, ולא רק קיימת ונושמת. הטיפול הותאם לי בצורה כ”כ מדוייקת, מתוך הקשבה אמיתית לכל התסמינים והבעיות. הילדים שלי קיבלו את אימא שלהם בחזרה, ואני קיבלתי את עצמי.

תודה.

ש’.

ש’ טופלה אצל ההומאופתית חברת האגודה נועה אדם. בעלת מרפאת “רפואה שלמה”, בת”א.

באתר האגודה ניתן לאתר ולבחור הומאופת מתוך רשימת ההומאופתים החברים באגודה באמצעות מנוע החיפוש

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment