עוזי רוזנצוויגשמי עוזי רוזנצוויג, נבחרתי לשמש כיו”ר האגודה להומיאופתיה קלאסית בחודש מאי 2015. אני עוסק בהומאופתיה משנת 2002 והצטרפתי לוועד המנהל של האגודה בשנת 2010. מאז אני מעורב בפעילות האגודה בוועדות השונות, בקידום ובשמירה על מקצוע ההומאופתיה בארץ.

הוועד המנהל של האגודה מונה כחמישה חברים שנבחרו על ידי חברי האגודה. הבחירות מתקיימות בפגישת האסיפה השנתית אחת לשנתיים. הוועד מוביל את פעילותיה המגוונות של האגודה ותחתיו פועלות וועדות שונות ומתנדבים רבים. בפיקוחו של הוועד מתקיימות פעילויות כגון: וועדות קבלה לחברים חדשים, וועדת חינוך לפיקוח על בתי הספר המוכרים, הוצאה לאור של כתב עת מקצועי, ארגון סמינרים של מרצים מהארץ והעולם, רישום חברים שעמדו ברף הקריטריונים המקצועיים שקבעה האגודה, רישום ידידים וסטודנטים ועוד.

האגודה שמה לעצמה כמטרה לשמור על רמת הכשרה גבוהה של המקצוע, לקדם את  הרמה המקצועית של המטפלים בישראל ולהגביר את המודעות הציבורית לטיפול ההומאופתי.

בימים אלו אנו פועלים בשיא המרץ להעלאת המודעות לטיפול ההומאופתי, אנו משקיעים משאבים רבים ביחסי ציבור ע”י חשיפה תקשורתית הן בעיתונות הכתובה והן בראיונות ברדיו ובטלוויזיה.

בנוסף, אנו יוצרים קשר עם גופים שונים כמו עמותות, מוסדות ציבוריים, מרכזים רפואיים, על מנת לחשוף את הציבור לטיפול ההומאופתי ולאפשר לו נגישות רבה יותר לטיפול.

אנו ממשיכים להוביל  ביחד עם האיגוד לריפוי סיני מסורתי, האגודה לנטורופתיה והאגודה להרבליזם קליני תהליך להסדרת הרפואה המשלימה בישראל תוך דיאלוג מול הממשל. האגודה שלנו משקיעה מאמצים רבים להכרה ממסדית במקצוע ההומאופתיה, למען שמירה על רמת הטיפול ההומאופתי המוענק לציבור המטופלים ולמען קידום הרמה המקצועית והאתית של חבריה המטפלים.

בברכת בריאות שלמה,

שלכם, עוזי

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment